Satad olarak 17 Şubat Cumartesi günü 16:00’da İş Sanat’ta bulunan “Türk Resmini İzlemek” sergisine gidiyoruz! Siz değerli katılımcılarımızı bizlerle birlikte sergiyi izlemeye davet ediyoruz.
![](https://satad.org/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-12-at-18.01.09-724x1024.jpeg)
Satad olarak 17 Şubat Cumartesi günü 16:00’da İş Sanat’ta bulunan “Türk Resmini İzlemek” sergisine gidiyoruz! Siz değerli katılımcılarımızı bizlerle birlikte sergiyi izlemeye davet ediyoruz.
© 2024. Tüm hakları saklıdır.